Do czego służą formularze oferowane przez QUIC.pl?

Quic.pl oferuje szeroki wybór możliwości zaprojektowania, stworzenia a następnie wykorzystania widgetu na własnej stronie internetowej.

widget do zbierania adresów email Użytkowników odwiedzających Twoją stronę internetową - po stworzeniu i umieszczeniu na własnej stronie umożliwia pozostawienie adresu email przez Użytkownika z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa i w zgodzie z obowiązującymi regulacjami prawnymi.

Przykład 1:

Prowadzisz blog.

Na blogu poruszasz zagadnienia z obszaru określonych tematów. Internauci zaczynają chętnie wracać na Twoją stronę w poszukiwaniu interesujących treści. Ponieważ jesteś specjalistą w dziedzinie o jakiej piszesz może okazać się, że nie wszystkie teksty "trafiają" do czytelników, którzy potrzebują informacji na różnym poziomie zaawansowania.

Dzięki quic.pl w kilka minut stworzysz odrębny widget dla czytelnika o różnym poziomie zaawansowania np. "jestem początkujący" lub "jestem zaawansowany". Do każdego, tworzonego widgetu, quic.pl umożliwi Tobie zbudowanie odrębnej listy gromadzonych kontaktów. Możesz również stworzyć zupełnie różne projekty widgetów zamieszczanych na różnych podstronach, które będą zbierały adresy czytelników w jednej wspólnej bazie kontaktów.

W quic.pl masz nieograniczoną możliwość tworzenia zarówno projektów widgetów jak też baz kontaktów, w których będą zapisywane dane Twoich czytelników/subskrybentów.

Tak zbudowane bazy kontaktów dają Tobie swobodę komunikowania się i wysyłania odrębnych wiadomości newsletter lub innych komunikatów do każdej z grup oddzielnie lub tej samej wiadomości do wszystkich.

Koniec z ręcznym, pracochłonnym sortowaniem kontaktów i koniecznością wykorzystywania wielu narzędzi w procesie komunikacji z czytelnikiem.

Zobacz jak to działa:Widgety jakie samodzielnie zaprojektujesz z pomocą quic.pl służą do sprawnego i profesjonalnego budowania komunikacji z odbiorcą treści udostępnianych na Twojej stronie internetowej.

Dzięki możliwościom pełnego dostosowania kolorów, dołączania własnych grafik będących częścią tworzonego widgetu oraz różnorodności form i zastosowań, zyskujesz w pełni spersonalizowane elementy własnej strony internetowej.

Nie ma znaczenia czy tworzysz pierwszą, własną stronę www. Nie ma znaczenia czy robisz to sam czy przy wsparciu programistycznej firmy zewnętrznej w quic.pl znajdziesz rozwiązania, które usprawnią Twoją komunikację z Internautami.

powrót do FAQ
W prosty sposób twórz formularze kontaktowe dopasowane do własnej strony www.
Buduj bazę kontaktów i komunikuj się z Klientami z wykorzystaniem e-mail marketingu.
Copyright © 2023 QUIC.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone